O Iberogast: Zjednaj sobie naturę

Szerokie pole pełne białych kwiatów.

Iberogast® - Lek oparty na naturze

Z pola do butelki – rygorystyczny proces produkcyjny firmy Bayer sprawia, że lek Iberogast® to wysoka jakość, na której możesz polegać i ulga w problemach z trawieniem23 29 45 79 114 115 123 149 187.

Kobieta w czerwonym swetrze kupuje Iberogast w aptece od mężczyzny, farmaceuty.

Zalecane dawki leku Iberogast®

Lek Iberogast® ma postać kropli ziołowych143. Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, Iberogast® należy przyjmować 3 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku, w niewielkiej ilości wody 45.

  • Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 20 kropli (1 ml), 3 razy dziennie
  • Dzieci pomiędzy 6–12 rokiem życia: 15 kropli (0.75 ml), 3 razy dziennie

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o czas stosowania leku Iberogast®45. Czas przyjmowania zależy od rodzaju, intensywności i przebiegu zaburzeń. Jeśli objawy nie ustępują w ciągu 7 dni lub nie uzyskujesz spodziewanych efektów, skonsultuj się z lekarzem.

Mężczyzna na sofie czyta o leku Iberogast na swoim tablecie.

Twoje pytania o Iberogast®

Tu odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania o działanie, przechowywanie i nie tylko.

Grafika pokazująca 4 różne opakowania Iberogast oraz kwiaty rumianku

Skąd pochodzimy?

Lek Iberogast® po raz pierwszy wprowadzono na rynek w Niemczech we wczesnych latach 60 ubiegłego wieku. Obecnie jest numerem 1 w Niemczech wśród najczęściej sprzedawanych leków na problemy trawienne.

Lekarka rozmawia ze swoją pacjentką w gabinecie.

Iberogast® - rekomendowany przez lekarzy i farmaceutów

Iberogast® jest w światowej czołówce najlepiej przebadanych ziołowych leków bez recepty na zaburzenia żołądkowo-jelitowe 8 23 29 79 114 115 123 149 187.

3 mężczyzn, naukowców rozmawiających o leku Iberogast i oglądających zioła na ekranie.

Produkcja leku Iberogast®

Na produkcje leku Iberogast® przetwarza się rocznie około 40.000 kilogramów ziół leczniczych Iberis amara. Bayer uprawia je na 7 hektarach pól, co odpowiada blisko 10 boiskom do piłki nożnej. Dojrzałe zioła są zbierane wraz z ich korzeniami przez kilka tygodni. Chcesz się dowiedzieć, co dzieje się po zbiorach? Możesz przeczytać więcej o produkcji tutaj.

Kobieta kupująca Iberogast® w aptece od farmaceutki.

Ulotka

Informacje produktowe o tym, jak używać leku Iberogast® do leczenia problemów trawiennych. Skład, działanie oraz zalecenia przyjmowania.

Butelka leku Iberogast® na zielonym tle, w otoczeniu ziół.

Korzystaj z potęgi natury we własnym domu!

Sprawdź, gdzie można kupić lek Iberogast w dobrej cenie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.