O Iberogast®: Zjednaj sobie naturę

Młoda kobieta w bluzce w paski uśmiecha się i patrzy w górę

Iberogast® - Lek oparty na naturze

Z pola do butelki – rygorystyczny proces produkcyjny firmy Bayer sprawia, że lek Iberogast® to wysoka jakość, na której możesz polegać i ulga w problemach z trawieniem23 29 45 79 114 115 123 149 187.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zalecane dawki leku Iberogast®

Lek Iberogast® ma postać kropli ziołowych143. Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, Iberogast® należy przyjmować 3 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku, w niewielkiej ilości wody45.

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 20 kropli (1 ml), 3 razy dziennie
Dzieci pomiędzy 6–12 rokiem życia 15 kropli (0.75 ml), 3 razy dziennie


Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o czas stosowania leku Iberogast®45. Czas przyjmowania zależy od rodzaju, intensywności i przebiegu zaburzeń. Jeśli objawy nie ustępują w ciągu 7 dni lub nie uzyskujesz spodziewanych efektów, skonsultuj się z lekarzem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Twoje pytania o Iberogast®

Tu odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania o działanie, przechowywanie i nie tylko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kobieta w niebieskim topie patrzy przez ramię.

Skąd pochodzimy?

Lek Iberogast® po raz pierwszy wprowadzono na rynek w Niemczech we wczesnych latach 60 ubiegłego wieku. Obecnie jest numerem 1 w Niemczech wśród najczęściej sprzedawanych leków na problemy trawienne250.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Iberogast® - rekomendowany przez lekarzy i farmaceutów

Iberogast® jest w światowej czołówce najlepiej przebadanych ziołowych leków bez recepty na zaburzenia żołądkowo-jelitowe 8 23 29 79 114 115 123 149 187.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Produkcja leku Iberogast®

Na produkcje leku Iberogast® przetwarza się rocznie około 40.000 kilogramów ziół leczniczych Iberis amara. Bayer uprawia je na 7 hektarach pól, co odpowiada blisko 10 boiskom do piłki nożnej. Dojrzałe zioła są zbierane wraz z ich korzeniami przez kilka tygodni. Chcesz się dowiedzieć, co dzieje się po zbiorach? Możesz przeczytać więcej o produkcji tutaj.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kobieta stoi w ogrodzie i trzyma skrzynię pełną warzyw.

Ulotka

Informacje produktowe o tym, jak używać leku Iberogast® do leczenia problemów trawiennych. Skład, działanie oraz zalecenia przyjmowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Iberogast stojący obok szklanki z wodą i wazonu z kwiatkiem.

Iberogast®, płyn doustny, produkt złożony, produkt roślinny.
Wskazania: Leczenie zaburzeń czynnościowych związanych z motoryką przewodu pokarmowego, takich jak dyspepsja czynnościowa czy zespół jelita nadwrażliwego. Zaburzenia te objawiają się głównie dolegliwościami skurczowymi jamy brzusznej i jelit, bólem brzucha, uczuciem pełności, wzdęciami, nudnościami i zgagą. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Iberogast®

Butelka Iberogast wśród liści.